Jeszcze więcej prezentów od teatru!

20161212_130102Szukasz wyjątkowych prezentów? A może teatralne wydawnictwa? Zajrzyj do tego wpisu i przekonaj się, że warto tym razem obdarzyć najbliższych unikalnym i niedrogim prezentem.

  1. Płyta „Śpiew szczerbatych mew”

Została nagrana przez najmłodsze pokolenia aktorów Teatru Współczesnego. Czternaście utworów to elektroniczne brzmienia z oryginalnymi, wzbudzającymi uśmiech i… grozę tekstami. Oryginalne spojrzenie na Szczecin młodego pokolenia w barwnych, podwórkowych opowieściach szukających własnej tożsamości. Płyta dla miłośników oryginalnych brzmień i tych, którzy kochają Szczecin. Teksty: Maciej Litkowski, muzyka: Barbara Lewandowska, śpiewają i grają: Maria Dąbrowska, Barabara Lewandowska, Magdalena Wrani- Stachowska, Michał Lewandowski, Maciej Litkowski. Cena: 10 zł

Przeczytaj:

2. Książka „Teraz! Ilustrowana historia Teatru Współczesnego w Szczecinie”

Historia teatru w pigułce. Wydawnictwo albumowe wprowadzające w świat artystów, teatru widzianego zarówno serio, jak i całkiem anegdotycznie. Ponad 100 ilustracji pokazujących m.in. najciekawsze spektakle grane w ostatnich 40 latach, spis wszystkich spektakli opis najciekawszych osobowości aktorskich, które pojawiły się na scenie Współczesnego. Absolutny must-have dla każdego widza TW oraz dla tych, którzy interesują się historią Szczecina. Autorką jest Kamila Paradowska, kierownik literacka teatru. Cena: 35 zł.

3. Voucher upominkowy

Voucher upominkowy można kupić w kasie teatru w cenie 35 zł. Na voucherze możemy zaznaczyć dla jakiej ilości osób jest przeznaczony – jednej, dwóch lub więcej (cenę mnożymy przez ilość osób). Druk jest ważny do grudnia 2017 i dotyczy spektakli granych na wszystkich scenach Teatru Współczesnego oprócz premier i spektakli gościnnych.

W czym może wybierać obdarowana osoba? W repertuarze teatru znajdziemy zarówno komedie, sztuki klasyczne, jak i zaskakujące przedstawienia dramaturgii współczesnej. Osoba obdarowana może wybierać spośród kilkunastu propozycji tytułów granych na trzech różnych scenach – dużej, kameralnej i najmniejszej – połączonej z przestrzenią restauracyjną, czyli w Teatrze Małym. Cena: 35 zł.