Sezon w miesiąc za półdarmo

Sezon ogórkowy? Na pewno nie teraz! W czerwcu koniecznie trzeba nas odwiedzić – gramy wszystkie premiery sezonu, a każdą wybierającą się do nas parę w kasie czeka spora niespodzianka.

Co dla Was przygotowaliśmy?

W czerwcu możecie zobaczyć wszystkie nowości mijającego sezonu. Tak ułożyliśmy repertuar, aby trafił do nas każdy, wcześniej zabiegany, zapracowany, któremu nie w głowie było wyjście do teatru… lub wszyscy ci, którzy nie „dostali się” na popularne spektakle. Miejsca na widowni czekają.

UWAGA! Co druga osoba wchodzi za darmo! Wystarczy, że jedna osoba kupi bilet za 30 zł. Tadaaam! Taka promocja, a co tam! Raz można zaszaleć;) Oferta ważna od 1 czerwca.

Nie zapominajcie również o tym, że sceny Teatru Współczesnego mieszczą się w bardzo przyjemnych i klimatycznych miejscach Szczecina, w których można świetnie spędzić czas właśnie teraz. Duża Scena i Malarnia to malownicze Wały Chrobrego, gdzie w czerwcu spacer jest absolutnie obowiązkowy! Jeśli ktoś ma ochotę na bardziej rozrywkowy klimat – warto wpaść na Deptak Bogusława, gdzie mieści się Teatr Mały wraz z restauracją i wygodnym ogródkiem oraz najlepszą kuchnią w Szczecinie.

Wpadnijcie do teatru w czerwcu! Zapraszamy!

Patron medialny akcji „Czas na Współczesny”:

kurier

3 komentarze

  1. Baśka
    Baśka 1 czerwca 2013 z 22:03 |

    Pomysł wspaniały, czekałam z niecierpliwością na pierwszy dzień czerwca, by zamówić bilety. Z takiej okazji aż grzech nie skorzystać, więc nadrobię sobie trzy spektakle, na których jeszcze nie byłam, i powtórzę „Między nogami”, bo to jest za dobre, by obejrzeć tylko raz 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.