Bilet jako prezent

img_4078Propozycja dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta – bilet do teatru! Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać.

Voucher upominkowy można kupić w kasie teatru w cenie 35 zł. Na voucherze możemy zaznaczyć dla jakiej ilości osób jest przeznaczony – jednej, dwóch lub więcej (cenę mnożymy przez ilość osób). Druk jest ważny do grudnia 2017 i dotyczy spektakli granych na wszystkich scenach Teatru Współczesnego oprócz premier i spektakli gościnnych.

W czym może wybierać obdarowana osoba? W repertuarze teatru znajdziemy zarówno komedie, sztuki klasyczne, jak i zaskakujące przedstawienia dramaturgii współczesnej. Osoba obdarowana może wybierać spośród kilkunastu propozycji tytułów granych na trzech różnych scenach – dużej, kameralnej i najmniejszej – połączonej z przestrzenią restauracyjną, czyli w Teatrze Małym.

Bilet niespodziankę można podarować całym rodzinom – już w styczniu na dużą scenę wraca „Piotruś Pan”, spektakl dla dzieci, który można obejrzeć od 12 do 15 stycznia (14-15 stycznia – przedstawienia weekendowe). Na początku roku także premiera „Dziecka” na bazie tekstu Ingi Iwasiów oraz inne tytuły, który warto obejrzeć – „Wieża z klocków”, „Raj dla opornych”, „Szkoła żon”, „Oskar i Pani Róża”, „Ślub”, „Samki i dotyki” oraz dawno nie grany spektakl muzyczny – „Dobry wieczór Fogg”. Tyle w styczniu, ale przed obdarowanym jeszcze kolejne miesiące, w których może wykorzystać swój bilet. Zapraszamy do kasy teatru!