Terapia „Seksem…” na ostatki

BS_sh-21pp

Beata Zygarlicka i Konrad Pawicki w „Seksie dla opornych”, fot. B. Sowa

Po dłuższej przerwie na afisz Współczesnego wraca hit zeszłego sezonu „Seks dla opornych”. Komedia Michele Riml opowiada o małżeństwie z długim stażem, które wyjeżdża na weekend do luksusowego hotelu, zabierając ze sobą poradnik „Seks dla opornych”. Wspólny, romantyczny weekend ma pomóc rozpalić na nowo ich życie intymne i uratować związek. Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty?

Kinga Binkowska, recenzentka portalu teatralia.pl, pisała o spektaklu:

„Seks dla opornych” to 90 minut wyśmienitego, rozluźniającego masażu. Jest to masaż wewnętrzny, zbiorowy, który, powodowany silnymi skurczami brzucha powstałymi na skutek niekontrolowanych, szczerych wybuchów czasem histerycznego śmiechu, sprawia, że czujemy się lepiej po spektaklu niż przed nim. Efektem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała, silna produkcja endorfin, dotlenienie mózgu oraz poprawa krążenia krwi.” (link do całej recenzji – zobacz).

Zapraszamy zatem na teatralną terapię „Seksem dla opornych”, mamy jeszcze bilety na niedzielę 2 marca oraz wtorek i środę 4 i 5 marca godz. 19:00. Więcej o spektaklu (zobacz)