Teatr Mały na wakacje

teatr_maly_szczecinChcecie się za nami spotkać? Wpadnijcie do Teatru Małego, który jest czynny przez całe wakacje. Możecie odpocząć w restauracji lub letnim ogródku i zjeść coś pysznego, w a sierpniu zobaczyć najnowszy hit najmniejszej sceny Współczesnego „Dobry wieczór Fogg”.

Dobre, letnie pyszności

Ciepłe, letnie dni i wieczory dobrze jest spędzić w Teatrze Małym. Restauracja oraz wygodny, zadaszony ogródek czynny jest przez całe lato (od 12:00 do ostatniego gościa). Wśród dań przygotowanych na sezon letni warto zwrócić uwagę na zdrowe, pyszne koktalie (w tej chwili króluje truskawkowy), świeżo wyciskane soki, czy lekkie sałatki. Obiad można zjeść już za 16 złotych. Specjalne zestawy (zupa i drugie danie) serwowane są codziennie do godziny 17:00 i codziennie można spodziewać się innego zestawu.

Standardowo polecamy kulinarne hity z restauracji Teatru Małego – sałatkę z kurczakiem, placek po zbójnicku czy wyrabiane na miejscu pierogi – ruskie i z soczewicą (można kupić też na wynos, na wagę). Wszystkie dania wraz z opisami znajdziecie na stronie internetowej Teatru Małego: www.teatrmaly.com. Więcej o restauracji teatru przeczytacie w artykule na blogu: Mały od kuchni.

„Dobry wieczór Fogg” i warsztaty

2, 3, i 4 sierpnia, w trakcie trwania regat wielkich żaglowców The Tall Ship Races dla mieszkańców Szczecina oraz gości gramy jeden z najpopularniejszych tytułów minionego sezonu „Dobry wieczór Fogg”.  Zabawny, pełen humoru spektakl muzyczny jest podróżą do klasyki polskiej piosenki – znanego i nieznanego oblicza Mieczysława Fogga. Piosenki w aktorskich interpretacjach wykonują: Grażyna Madej, Iwona Kowalska, Wiesław Orłowski i Maciej Litkowski. Z ostatnim z aktorów spotkają się też dzieci zapisane na trzecią edycję letnich warsztatów, które będą gościły w Małym pod koniec sierpnia. W tym roku zainteresowanie było ogromne i lista osób, które przez dwa tygodnie będą pracowały z artystami (oprócz Macieja Litkowskego – malarka Natalią Szostak i kompozytorem Jackiem Wierzchowskim) jest już kompletna.

Co jeszcze warto wiedzieć? Jeśli mielibyście ochotę spotkać się w większym gronie (np. na spotkanie biznesowe czy rodzinne święto) Teatr Mały może być do Waszej wyłączności bez ponoszenia dodatkowych kosztów, minimalna ilość osób: 15).

Zapraszamy do Teatru Małego! Bilety na spektakle, jak i stoliki możecie rezerwować pod nr telefonu: 91 433 62 24.