5 komentarzy

 1. Martyna
  Martyna 15 listopada 2012 z 12:54 |

  Szanowne Panie,
  pomysł teatralnego bloga zasługuje na najwyższą pochwałę. Przedstawienie ulubieńców szczecińskiej publiczności w ostatnim wpisie również. Jedno zastrzeżenie. Rozumiem, że tematyka związana z teatrem jest tu absolutnie najważniejsza, ale oddajmy sprawiedliwość twórcom filmu „Z daleka widok jest piękny”. Sprostujmy, iż jest on dziełem duetu Anny i Wilhema Sasnalów. Pan Shuty nie miał z nim nic wspólnego.
  Z pozdrowienaimi,
  M.K.

 2. Monika Popławska
  Monika Popławska 17 listopada 2012 z 15:01 |

  Moje spotkanie z Teatrem Współczesnym, jako przeciętnego widza, rozpoczęło się od sztuki „Sodoma” w reżyserii Bogusława Kierca. Od tamtej pory z pasją śledziłam kolejne premiery w TW. Uwagę przykuwała grupka młodych aktorów, z którymi Pan Kierc przyjechał do Szczecina, a wśród nich Konrad Pawicki. Te pierwsze spektakle dla mnie, jako osoby wówczas bardzo młodej, miały ogromną wartość. Tak zrodziła się moja miłość do teatru w ogóle. Cieszę się, że obserwowanie rozwoju drogi artystycznej Konrada Pawickiego mogło być także moim udziałem. Dzięki temu do dziś każda wizyta w teatrze jest dla mnie wielkim wydarzeniem i radością.

 3. lila
  lila 28 listopada 2012 z 14:00 |

  Na długo wzięłam rozwód z teatrem Współczesnym… Nie odpowiadała mi scenografia, kostiumy repertuar – nie umiałam dotrzeć do aktorstwa ukrytego za tą nijakością. Po b. długiej przerwie odkryłam ten teatr na nowo… Na pewno przyczyniło się do tego wspaniałe aktorstwo Konrada Pawickiego, jakie miałam zaszczyt obejrzeć !!! Zapatrywałam się w teatrach warszawskich, krakowskich, a tu w Szczecinie tak wspaniały aktor. Panie Konradzie, dziękuję i powodzenia na scenie i nie tylko:)

  1. Konrad Pawicki
   Konrad Pawicki 30 listopada 2012 z 16:02 |

   Bardzo dziękuję za słowa uznania. Zapraszam do Współczesnego jak najczęściej! U nas naprawdę jest co oglądać.
   Konrad Pawicki

Możliwość komentowania jest wyłączona.